چهارشنبه 25 تیر 1399 |
سندبلاست بدون غبار
بی ‏تردید، موضوع آلودگی محیط زیست یکی از مهمترین معضلاتی است که انسان معاصر را با چالشهای جدی روبه‏رو کرده است.سندبلاست نیز از جمله صنایعی است که اگر چه در حال حاضر آلایندگی زیستی فراوانی ندارد ولی بدلیل ایجاد گرد و غبار مورد اعتراض به حق سازمان ...


سندبلاست بدون غبار

بی ‏تردید، موضوع آلودگی محیط زیست یکی از مهمترین معضلاتی است که انسان معاصر را با چالشهای جدی روبه‏رو کرده است. این مسأله از آن جهت دارای اهمیت است، که علائم تهدید کننده حیات، آشکار شده و نسل حاضر و آینده را به دلیل آلودگیهای گسترده زیست محیطی، با تهدید مواجه ساخته است. از سوی دیگر، انسان بدون داشتن محیط زیستی امن و سالم، قادر نخواهد بود به زندگی طبیعی خود ادامه دهد. به همین جهت، حفظ و حمایت از محیط زیست و سالم نگه داشتن آن، نتنها به عنوان یکی از مهمترین نیازهای اساسی ما برای ادامه حیات، بلکه از وظایف مهم ما در قبال خود و نسل های آینده است و به همین سبب مورد توجه و عنایت همگان قرار گرفته است.

سندبلاست نیز از جمله صنایعی است که اگر چه در حال حاضر آلایندگی زیستی فراوانی ندارد (در گذشته بدلیل استفاده از سیلیس آلایندگی زیستی داشته است) ولی بدلیل ایجاد گرد و غبار مورد اعتراض به حق سازمان محیط زیست واقع شده است .

با توجه به اینکه سندبلاست یک فرآیند جداناشدنی از عملیات ساخت سازه بوده و حذف آن تقریبا غیرممکن میباشد ؛به همین خاطر واحد تحقیقات شرکت میلاد فناوری سپهر به کمک شرکت تامکار بر آن شد تا با استفاده از تجربه در زمینه سندبلاست و دانش مهندسی خود آلایندگی سندبلاست را کاهش داده و این صنعت را به صنعتی پاک بدل کند. از این رو پس از تجربه های نیمه موفق ایجاد فضاها و اتاق های غبارگیری موفق به تولید نازل سندبلاست بدون غبار گردیدند؛ لازم به ذکر است این نازل در آزمایشات اولیه توانسته تا 90% از آلودگی و گرد و غبار فرآیند اجرای سندبلاست را کاهش دهد . لذا این شرکت نوید سندبلاست بدون غبار را به تمامی شرکت ها و کارخانجات صنعتی میدهد و امیدوار است با همکاری در این زمینه به ایجاد محیط زیستی پاک و بدون آلودگی کمک کرده باشد.
 

 
 
شرکت میلاد فناوری سپهر با توجه به  استقبال  فراوان از  نازل سندبلاست بدون غبار  اقدام  به  ارائه  این  محصول به صورت  اینترنتی   نموده  تا   شما   بازدیدکننده  گرامی بتوانید  با  ثبت  سفارش خود علاوه  بر صرفه جویی   در وقت از  ارسال رایگان   محصول نیز بهره مند شوید.
 


                       
 

 


1393/10/23

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
7.6/10 (تعداد آرا 17 نفر )